Sponsor Bağlantılar

Beni Affet 520.- 530. Bölüm Tüyoları

Çarşamba, 19 Mart 2014, 10:24 | Dizi Haberleri, Yerli Dizi Fragmanları | 0 Comment | Read 1873 Times
by admin

beni affet

Beni Affet 520.- 530. Bölüm Tüyoları Hafta içi hergün Star TV ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizi 520. Bölüm ile 530. Bölümleri arasındaki yaşananların kısaca özet ve tüyoları haberimizin devamındaki gibi gelişmektedir.

Bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır Şebnem, bütün her şeyi öğrenmek, Şahin’in sırlarını çözmek için kalkıp gecekonduya gelir. Şahin’in artık çıkışı kalmamıştır. Öte yandan Sevgi de ufaktan olanlardan kuşkulanmaya başlamıştır.
Kemal’se, bebekleri Asya’nın hayatını kurtarmanın derdine düşmüş, İran’a kadar gitmiştir. Bütün bir hafta boyunca Kemal’i uzaklardan göreceğiz ama bu çabasının meyvesini de alacaktır.
Kemal’den gelen haber bir anda aileye bomba gibi düşer, aranan böbrek bulunmuştur, Kemal İran’da istediğini elde etmiştir. Şahin bir anda uçağa atlar ve gider, Şebnem işlerin karışmasından dolayı rahatsızdır, neler olduğunu çözmek için artık aileye daha sık gidip gelmektedir.

Beni Affet 521.- 530. Bölümlerde neler olacak

Beni Affet 521.- 530. Bölümlerde: Cüneyt iki adım atar, salonun ortasında durur, Feride’ye bakar, sonra Tunç’a, yavaşça Feride’nin yanına gider, belinden kavrar ve dudaklarından öper. Tunç “ne” yapacağını bir anda afallar. Cüneyt “daha ne kadar görmen gerekiyor Tunç” dediğinde, Tunç’un kalbine hançeri saplamıştır. Feride’nin her şeyi Cüneyt’tir, Cüneyt’inde!! Tunç bu darbeyle resmen yıkılır.

Öte yandan Yıldız ve Zühre ortaklığının sonucunda Açelya bir anda Tunç’un hayatına girer. Tunç ilk anda şüphelenemez ama sonra bu işin arkasında annesi ve Yıldız’ın olduğunu çözer, bu durumu lehine kullanmaya karar verir

Etiketler: , , , , , , , ,

Sizde Yorum Yapın