Sponsor Bağlantılar

Beni affet 506. Bölüm Fragmani

Cumartesi, 15 Şubat 2014, 14:59 | Dizi Haberleri, Genel, Yerli Dizi Fragmanları | 0 Comment | Read 2029 Times
by admin

Beni Affet 501.-505. Bölüm Tüyoları

Feride bunca zaman sonra ailesinin hayatta olabileceği gerçeğiyle yüzleşmiş ve Zühre’nin bir şeyler sakladığından kuşkulanmaya başlamıştır. Feride bunun altında kalmamak ve gerçek ailesini öğrenmek için elinden geleni yaparken, bir anda “Son” olarak Osman Kozan’la konuştuktan sonra Dilek’in ortadan kaybolması bomba gibi düşer ailenin ortasına.

Sevgililer gününde, Cüneyt’le baş başa bir yemek yemek için sözleşen Feride, bir anda Dilek’in ortadan kaybolmasıyla şok olur. Her şeyi Cüneyt’e anlatmaya kadar veren Feride, Dilek’in başına bir şey geldiğini düşünmekte ve Osman’ı suçlamaktadır.

Beni Affet 501.-502. Bölüm Kısa özetleri

İşte bütün bu hengamenin ortasında, ikilinin arasına giren Dilek’in kaybolması, Feride’yle Cüneyt’in arasını giderek açacak bir yaraya doğru dönüşmektedir. Çünkü bunca zaman susan Feride, artık susmaya niyetli değildir, ailesiyle ilgili yalan söylendiğinin kokusunu almıştır, her ne olursa olsun, bunun peşinden, bütün her şeyi silmek pahasına bile olsa gidecektir.

Öte yandan hayata gözlerini açan Tunç’un olan bitenleri analiz ederken, Eylül’den kurtulmak için planları vardır. Ona bu acıları “Alper” değil, Eylül yaşatmıştır. Selim’i onun üzerine atmış, geçmişe dayanan arkadaşlıklarını itiraf ederek, Tunç’u resmen herkesin gözünde hain ilan etmiştir.

Beni Affet 503.-504. Bölüm Yorum ve tüyolar

Kemal Şahin’in kendisini kandırdığını, aileyi bir oyuna çektiğini bilmektedir. En son doktoru kenara sıkıştırmış ve yalan söyletmiştir. Kemal bunun peşine düştüğünde, Şahin’in bu işin arkasındaki kişi olduğunu ispatlayamaz ama emindir artık ve tavrı nettir, “asla çocuğumdan vazgeçmeyeceğim..”

Şahin’in artık “düşmanıdır” Kemal, iyiden iyiye, ailesinin içinde olan bu adamdan kurtulmanın yollarını ararken, en iyi alternatif olarak “Bahar’ı” kocasına, ailesini Kemal’e karşı kışkırtmaktır ve bunun için harekete geçer Şahin.

Etiketler:

Sizde Yorum Yapın