Sponsor Bağlantılar

Adını Kalbime Yazdım Son Bölüm Fragmanı

Pazar, 16 Şubat 2014, 22:46 | Genel | 0 Comment | Read 1528 Times
by admin

adinikalbimeyazdim-400x140

Adını Kalbime Yazdım dizisi tüm yeni ve son bölümleri sitemize seri şekilde eklenmektedir. Adını Kalbime Yazdım son bölüm izle.

Show Tv’nin ilgi toplayan yeni dizilerinden Adını Kalbime Yazdım 15. bölümü ile bu akşam saat 19.45′te kaldığı yerden sürüyor. Adını Kalbime Yazdım yeni bölümde Ceylan kritik bir karar vermek durumunda. Annesinimi yoksa Kadir’i mi seçecek? Adını Kalbime Yazdım yeni bölümden ipuçları aşağıdaki Adını Kalbime Yazdım 15. bölüm fragmanları ve özetinde. Ayrıca Adını Kalbime Yazdım dizisini internetten izlemek isteyenler için haberin sonunda “Adını Kalbime Yazdım canlı dizi izle” ve “Adını Kalbime Yazdım full dizi izle” linklerini de paylaştık. İşte Adını Kalbime Yazdım yeni bölümden detaylar…

Adını Kalbime Yazdım 15. Bölüm Özeti:
Kadir, daha Diyar’ın açtığı yaraları saramadan, bir de Ceylan’ın ihaneti ile karşı karşıya kalacağından henüz habersizdir. Ceylan, annesi ve Kadir arasında bir seçim yapmak zorunda kalmıştır. Bu seçim, Kadir’i ölümle burun buruna getirecektir. Üstelik Kadir için kurulan tuzak, tesadüfler sonucu Leyla ve Selin’i de tehlikeye atacaktır. Halil ise Adını Kalbime Yazdım 15. bölümde Nasır’ın arkasından çevirdiği dolapları öğrenince deliye döner. İki aile arasındaki barış, Mahmut’un itiraf mektubunun ortaya çıkmasıyla tehlikeye girmiştir. Fidan Dicle’yi geri almak için harekete geçer. Kureyşa’nın ise Kadir ile Dicle’yi bir an önce evlendirmekten başka çaresi kalmamıştır.
Adını Kalbime Yazdım 15. bölüm fragmanı

Etiketler: , , ,

Sizde Yorum Yapın